کدام بسته بندی برای گیاهان دارویی مناسبه

پاکت گیاهان دارویی زیپ دار پنجره ای برای بسته بندی گزینه ای راحت و در دسترس می باشد که گیاهان دارویی را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد. پاکت زیپ دار پنجره دار کرافت آماده کاملا مهر و موم بوده و اجازه ورود هوا و رطوبت و انواع بوها را به داخل بسته نمی دهد و از گیاهان دارویی که حفظ سلامت آن ها بسیار مهم است، محافظت می کند. آن ها یک بسته بندی کامل در کنار ساک دستی آماده و جعبه آماده می باشند.

کدام نوع بسته بندی برای گیاهان دارویی مناسب است؟

کدام نوع بسته بندی برای گیاهان دارویی مناسب است؟

در حالی که شما در زمینه گیاهان دارویی متخصص هستید، احتمالاً در مورد بسته بندی عمده فروشی گیاهان دارویی خود متخصص نیستید. و این اشکالی ندارد، ما در کار با تولید کنندگان گیاهان دارویی کوچک تا متوسط ​​برای ایجاد بسته بندی های چاپی سفارشی که مطابق با مشخصات منحصر به فرد آن ها هستند، تخصص داریم.

گیاهان دارویی به محیط خود حساس هستند، وقتی آن ها را به یک خرده فروش بفرستید، نمی دانید چقدر در قفسه می مانند. نوع مناسب بسته بندی گیاهان دارویی، محتویات آن را ایمن و تازه نگه می دارد تا مشتری شما برای مدت طولانی از آن لذت ببرد.

بسته بندی سفارشی برای گیاهان دارویی در حال حاضر مهم تر از همیشه است. این روزها تعداد روش‌ های مختلفی که ما از گیاهان دارویی در جامعه استفاده می‌کنیم، شگفت‌آور است. بدیهی است که هنگام طبخ و پخت غذا از آن ها استفاده می کنیم. بسته بندی برای یک گیاه دارویی مانند گل گاوزبان، پونه کوهی، مریم گلی و آویشن برجسته است. اما شما همچنین بسته‌ بندی‌ هایی برای مخلوط ‌های راحت دارید. با افزایش تقاضا برای روش ‌هایی برای سریع‌ تر و آسان ‌تر کردن بسته بندی، شرکت‌ های بیشتری در حال ایجاد پاکت های پنجره ای زیپ دار خود هستند.

گزینه‌های مختلف پاکت های پنجره ای زیپ دار را برای همه اندازه‌ها وجود دارند و قیمت آن ها رقابتی است. اندازه بسته بندی برای پاکت های پنجره ای زیپ دار گیاهان دارویی خود را دقیقاً به اندازه مورد نیاز خود انتخاب کنید.

ویژگی های مهم برای بسته بندی گیاهان دارویی چیست؟

ویژگی های مهم برای بسته بندی گیاهان دارویی چیست؟

یکی از بهترین چیزها در مورد پاکت های پنجره ای زیپ دار این است که تمام پاکت های بسته بندی گیاهان دارویی را می توان به صورت سفارشی چاپ کرد. از این گذشته، بسته بندی شما نه تنها باید از محصول شما محافظت کند، بلکه باید برای مشتریان بالقوه نیز متمایز باشد. کسب ‌و کارهای زیادی وجود دارند که برای همان مقدار فضای قفسه رقابت می‌کنند، و شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا در هنگام خرید توجه یک مشتری بالقوه را به خود جلب کنید. هر چه بسته بندی شما چشم نوازتر باشد، شانس بیشتری برای جلب توجه مشتریان خواهید داشت.

انواع پاکت های پنجره ای زیپ دار در اندازه های مختلف وجود دارد. پاکت های پنجره ای زیپ دار گیاهان دارویی کوچکتر، برای داروهای حساس تر مناسب هستند. اگر گیاهان دارویی برای بسته بندی به صورت عمده دارید، پاکت های پنجره ای زیپ دار بزرگتر، آن ها را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند. حتی پاکت های پنجره ای زیپ دار وجود دارد که سازگار با محیط زیست هستند. این پاکت ها را می توان بازیافت یا حتی کمپوست کرد، که یک انتخاب بسته بندی محبوب برای افرادی است که به دنبال کاهش تأثیر آن ها بر محیط زیست هستند.

پاکت پنجره دار زیپ دار برای گیاهان دارویی در طیف گسترده ای از اندازه ها و شکل ها موجود است که برای هر محصول، گیاه یا اقلام میکرو سبزی که ممکن است داشته باشید، مناسب است.

به صورت ساده، دسته‌های برش دایکاتور راحت و رویه زیپ دار این پاکت را برای مصرف‌کننده آسان می‌کند. سوراخ های آویز نیز برای نمایش راحت در فروشگاه موجود است. پاکت های شکل دار دارای یک قسمت پایینی هستند که اجازه می دهد تا محتویات بیشتری در داخل قرار داده شود و پس از پر شدن بسته به حالت عمودی بایستد.

 

 

مطالب از سایت

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.chapkhone.info/stand-up-bag-for-medicinal-plants/&ved=2ahUKEwi50o_TqIv9AhX_g_0HHSm0AkwQFnoECDMQAQ&usg=AOvVaw3Nm6PXuBKnoy3nBUbvzGwd

admin

مهندس ناصر علی علوی

Learn More →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.